خدمات مهاجرت راهوش

مهاجرت برای دستیابی به موفقیت یکی از رویداد های رایج دنیای امروز است. افراد با اهداف مختلفی مثل تحصیل، کار و کسب درآمد، تغییر محل زندگی به کشوری مساعد تر و یا وجود افراد نزدیک در کشور های دیگر؛ مهاجرت می کنند.

مهمترین انگیزه در مهاجرت ارتقای سطح کیفی و کمی زندگی می باشد. مهاجرت از طریق اخذ پذیرش در دانشگاههای برتر و معتبر دنیا یا کار در سایر کشور ها از معمول ترین روش های مهاجرت است. برخی از افراد هم  از طریق سایر روش های قانونی مهاجرت مثل خرید ملک، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، ثبت شرکت و… اقدام به مهاجرت کرده و به کار و زندگی در خارج می پردازند.

در راهوش با حضور مشاوران  برجسته که خود زندگی و تحصیل در خارج از کشور را تجربه کرده اند، ضمن بررسی شرایط شما، مشاوره لازم برای انتخاب مسیر ی هوشمندانه و مطمئن برای مهاجرت ارائه می گردد.

؟
شاید برای شما هم سوال باشد که

چرا مشاوره آنلاین بگیریم؟

  • کاهش هزینه های غیر ضروری
  • صرفه جویی در وقت شما
  • دسترسی سریع و آسان به مشاور
  • مشاوره صوتی و حتی تصویری
  • سهولت در استفاده
  • امکانات زیاد اتاق جلسه
  • تضمین کیفیت بالای فنی
  • نهایت امنیت
!
مهم ترین مزیت ما

مشاورین حرفه ای در زمینه مهاجرت

«کیفیت» کلیدواژه و تضمین همیشگی گروه مشاورین  بین الملل راهوش است. ما منتخبی از مشاوران برتر حوزه مهاجرت را  گرد هم آورده‌ایم که سه ویژگی مهم دارند: حسن شهرت، تجربه بالا، زندگی و تحصیل در خارج از کشور و آشنایی کامل با شرایط و قوانین کشور مقصد.

در جلسات مشاوره که بصورت حضوری و آنلاین بنا به درخواست برگزار می شود، مهمترین هدف ما بهره برداری کامل شما است. بر همین اساس، ما هم در مرحله انتخاب مشاور در کنار شما هستیم، و هم در مسیر برنامه های مشاوره با نظرسنجی‌های منظم کیفیت خدمات ارایه شده را می‌سنجیم و ارتقا می‌دهیم. در راهوش برآنیم با ارائه مشاوره صحیح در انتخاب راهی هوشمندانه برای مهاجرت همراهتان باشیم.   

خدمات قابل ارائه در دپارتمان اعزام به خارج گروه بین الملل راهوش

نگارش انگیزه نامه
SOP

انگیزه نامه ای حرفه ای و متقاعد کننده برای نمایش انگیزه و سوابق شما

نگارش رزومه
CV

رزومه ای قوی و حرفه ای برای نمایش سوابق تحصیلی و علمی که معرف شماست

جلسات آزمایشی
مصاحبه

برای تمرین جلسه اصلی بعنوان مهمترین مرحله در فرآیند اپلای

آموزش زبان
ویژه مهاجرت و مصاحبه

یک برنامه ریزی منسجم بر اساس نیاز زبانی شما

دوره های آموزشی اعزام به خارج

ثبات اجتماعی و اقتصادی و سیاسی، امنیت و آرامش، دانشگاه های برتر، مدارک تحصیلی معتبر و شرایط تحصیل رایگان و کم هزینه از جمله مهمترین دلایل برای مهاجرت به کشور های توسعه یافته است. شرایط مذکور  این کشور ها را به مهمترین مقاصد مهاجرتی جهان تبدیل نموده است. اعتبار و ارزش علمی مدارک دانشگاهی این کشورها موجب شده است تا متقاضیان تحصیل، این کشورها را در فهرست مقاصد تحصیلی خود قرار دهند. 

 اما بسیاری از این کشورها قوانین سخت گیرانه ای برای مهاجرت دارند و برای اخذ پذیرش و تحصیلات رایگان با هزینه پایین بایستی با قوانین و شرایط کاملا آشنا بود. بدین منظور راهوش با طراحی کارگاههای آموزشی برای آن دسته از افراد که تمایل دارند خودشان امور مربوط به مهاجرت خود را پیگیری نمایند، برای اولین بار در خراسان جنوبی دوره های آموزشی خاص و کاربردی برای متقاضیان اعزام به خارج برگزار می کند.  

مشاورین ما