برقراری ارتباط در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و علمی بین ملت های مختلف رشد روز افزون دارد، اما برای برقراری ارتباط با افرادی که به زبان های مختلف صحبت می کنند موضوع ترجمه به میان می آید که نقش مهمی را در ایجاد ارتباط ایفا میکند.
ترجمه دقیق متون و پیدا کردن مترجمی که در یک رشته‌ی خاص هم تخصص داشته باشد مشکل است. ما در راهوش تیمی از، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص را گردهم آورده‌ایم تا بتوانید با خیالی آسوده و به آسانی پروژه خود را به آن‌ها بسپارید. مطمئن باشید با راهوش راه هوشمندانه ای برای ترجمه انجام پروژه های مختلف خود انتخاب کردیده اید. در راهوش سفارش شما بصورت رایگان و به سرعت قیمت گذاری می شود و هزینه انجام پروژه ترجمه از سه مسیر پنل شخصی شما در راهوش، پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

مراحل ترجمه در راهوش

ثبت سفارش ترجمه

ابتدا یک پروژه ترجمه ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال می کنید

ترجمه مقاله توسط مترجم

پروژه شما توسط تیم پشتیبانی بررسی شده و به مناسب ترین مترجم متخصص ارسال می شود

کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ترجمه توسط مترجم جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود

صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی

مقاله ترجمه شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود

تنها با چند کلیک راهی هوشمندانه انتخاب کنید

سفارش شما به ‌صورت رایگان قیمت‌گذاری می‌شود و پس از صدور فاکتور با تایید شما به مترجم یا ویراستار هم‌رشته ارسال می‌گردد، سپس در زمان مقرر فایل ترجمه را تحویل می گیرد، در صورت درخواست می توانید پروژه خود را بصورت تایپ‌شده‌ تحویل بگیرید.

ضمانت سفارش ترجمه

  • یک هفته ضمانت خدمات ترجمه متون تخصصی
  • ویرایش و اصلاح ترجمه طبق نظر مشتری
  • گارانتی ترجمه مقاله، ترجمه فوری، ترجمه دانشجویی

خدمات قابل ارائه

ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

پذیرش ترجمه مقاله ISI شما را تضمین می‌کنیم و تا زمان پذیرش مقاله ترجمه شده همراه شما هستیم. تیم مترجمان انگلیسی ما فوت و فن ترجمه تخصصی مقالات علمی و پژوهشی شما را در حوزه‌هایی نظیر پزشکی ، مدیریت و ... می‌دانند. ما برای ترجمه تخصصی کتاب و مقاله برنامه ویژه‌ای داریم.

ترجمه فیلم و فایل صوتی

ما در راهوش تمامی فرمت‌های ویدیویی و صوتی را برای ترجمه قبول می‌کنیم. فایل‌های شما به دقت ارزیابی می‌شوند و با توجه به نظر شما، پیاده‌سازی می‌شوند یا به فارسی و انگلیسی ترجمه می‌شوند. همچنین می توانید فایل زیرنویس را تحویل تا ترجمه نماییم.

ترجمه سایت و بومی‌سازی

درصورتیکه به دنبال چندزبانه کردن وب‌سایت آنلاین یا اپلیکیشن خود هستید، نماینده شرکت‌های خارجی هستید که در نظر دارند ضمن ترجمه کاتالوگ و سایت خود به فارسی، بازار خود را به ایران گسترش دهند؛ ما بهترین سرویس را در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

ترجمه همزمان و شفاهی

دیگر نگران حضور مترجم حرفه‌ای و مسلط به زبان انگلیسی در جلسات، کنفرانس‌ها یا مکالمات خود نباشید، چرا که ما با مترجمان خبره در حوزه ترجمه همزمان، همکاری می‌کنیم. حضور مترجم همزمان در هر منطقه از استان و حتی کشور میسر است. تمامی مترجمان شفاهی راهوش دارای رزومه عالی و بهترین سابقه کار هستند.

ترجمه کاتالوگ و قرارداد

چنانچه صاحبان صنایع و شرکت های صنعتی یا نمایندگی شرکت های خارجی هستید و نیازمند ترجمه کاتالوگ، مکاتبات یا قرارداد های خود هستید می توانید از خدمات تیم مترجمان متخصص ما در زمینه ترجمه متون حقوقی، قراردادها و مکاتبات اداری بهره مند گردید.

تولید محتوا

آیا شما از صاحبان کسب و کار آنلاین هستید و سایت، فروشگاه یا وبلاگ و مجله آنلاینی دارید؟ سرویس تولید محتوای فارسی و تولید محتوای انگلیسی راهوش خدمات خلاقانه ای را برای شما ارائه می دهد.کافیست موضوع تولید محتوا و کلیدواژگان تخصصی درخواستی را در سفارش آنلاین خود تعیین کنید و محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو را دریافت نمایید.

ویرایش و بازخوانی

هر متن حساسی قبل از انتشار به ویرایش نیاز دارد. ما با همکاری بهترین تیم ویرایش انگلیسی و ویراستاران حرفه‌ای فارسی، متونی که شما نوشته‌اید یا از زبان فارسی و انگلیسی ترجمه کرده‌اید، ویرایش می‌کنیم. روال ثبت سفارش ویرایش در سایت کاملاً آنلاین و مشابه سفارش ترجمه تخصصی است.

ویرایش و بازخوانی

ویرایش فارسی و ویرایش انگلیسی برای متون نوشته شده و یا ترجمه شده توسط شما. هر متن حساسی قبل از انتشار به ویرایش نیاز دارد. ما با همکاری با بهترین تیم ویرایش انگلیسی و ویراستاران حرفه‌ای فارسی، متونی که شما نوشته‌اید یا از زبان فارسی و انگلیسی ترجمه کرده‌اید، ویرایش می‌کنیم. روال ثبت سفارش ویرایش در سایت کاملاً آنلاین و مشابه سفارش ترجمه تخصصی است.
؟
راهوش بهترین راه است

چرا راهوش؟

  • ترجمه تخصصی بصورت غیرحضوری و آنلاین
  • تضمین کیفیت خدمات و ارائه خدمات پشتیبانی کامل
  • ضمانت بازبینی و ویرایش مجدد ترجمه
  • ترجمه فوری دانشجویی با قیمت مناسب
  • خدمات تخصصی به‌معنای واقعی
  • حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات
!
راهوش متفاوت است

مترجمین زبده و برتر

تیم مترجمین راهوش از ماهرترین مترجمان کشوری تشکیل شده و با ارائه خدمات تخصصی در هر حوزه آسودگی و کیفیت مناسب را برای شما فراهم می آورد.

اعتماد شما

؟
قیمت گذاری ها به چه صورت است؟

استاندارد های قیمت گذاری ترجمه

یک صفحه استاندارد حاوی 250 کلمه فایل مبدا می باشد.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.

در سفارش های فوری زمان تحویل نصف و هزینه 2 برابر می شود. البته برای رفاه حال شما حالت نیمه فوری نیز در نظر گرفته شده است. انجام سفارش ترجمه در زمان دلخواه شما نیز امکان پذیر است.   

توجه داشته باشید هرچه حجم سفارش ترجمه شما (تعداد صفحات سفارش ترجمه شما) بالا برود، خدمات ما به شما بیشتر می شود.

در صورت درخواست سفارش ها به صورت تایپ شده (word) به شما تحویل داده می شود.

 هزینه های اعلام شده بدون هزینه پرینت می باشد و هزینه پرینت جداگانه حساب می شود.

تمامی قیمت ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده (VAT) می باشند.

انجام ترجمه در هر زمان دلخواه شما با توجه به تفاوت در هزینه ترجمه، ممکن می باشد.

برای کافی نت ها در صورت اخذ نمایندگی شرایط ویژه ای ممکن می باشد.

حداقل تعداد کلمات برای سفارش 250 کلمه می باشد.

امکان ترجمه تخصصی با قیمت متناسب با بودجه شما و در مدت زمان مورد نظر شما وجود دارد.

در صورت هرگونه سوال یا مشکلی با پشتیبانی سایت در تماس باشید.